O MNIE

Mam na imię Daria. Pielęgnacją włosów zainteresowałam się na początku 2014 roku, gdy uświadomiłam sobie, że moje włosy nie wyglądają tak, jakbym tego chciała. Postanowiłam to zmienić i osiągnąć efekt, o jakim zawsze marzyłam.

Założyłam bloga, ponieważ miał motywować mnie do zmian. Z biegiem czasu okazało się, że był to świetny pomysł. "Souris Hair" stało się miejscem, do którego uwielbiam wracać, dzięki któremu wiele się nauczyłam i poznałam fantastycznych ludzi.

Blogowa pasja obudziła we mnie również miłość do natury i naturalnej pielęgnacji. W wolnym czasie lubię czytać psychologiczne książki oraz słuchać polskiej muzyki. Rockowe zespoły z lat 80tych i 90tych nie są mi obce, tak samo jak spokojniejsze jazzowe i popowe piosenki. Uwielbiam również zespół Nickelback, którego piosenka "How you remind me" od kilku lat jest moim dzwonkiem w telefonie.

Również od wielu lat jestem zakochana w Tatrach, które zawsze napełniają mnie pozytywną energię i pozwalają odetchnąć od codzienności. Często sama myśl o górach wywołuje uśmiech na mojej twarzy. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze lub rolkach. Nałogowo kręcę "hula- hop".

Uwielbiam delikatnie słodkie perfumy - zawsze na mojej półce znajdę opakowanie Euphorii Calvina Kleina i Light Blue Dolce Gabbana. W modzie preferuję styl klasyczny i minimalizm. Paznokcie maluję wyłącznie w kolorach czerwieni i fuksji.

MOJA WŁOSOWA HISTORIA

KONTAKT:

E-MAIL: dkeepcalm@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz